O nas

Prowadzimy prace związane z sieciami kanalizacyjnymi  i  deszczowymi. Podczas prac wykorzystujemy różnego rodzaju przewierty, w tym także przewierty sterowane.

Przewierty  sterowane jako jedna z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w budownictwie nie ma sobie równych. Wykorzystując przewierty sterowane podczas prac nie ma dla nas zadań niemożliwych, bez wahania podejmiemy się zleceń, które dla innych są niewykonalne.

 

Nasza historia

Pierwsze kroki w budowlance

Nasza działalność rozpoczęła się w 1991 roku. Pierwszą działalnością firmy były inwestycje związane z projektowaniem  i wykonawstwem instalacji elektrycznych.

Proces rozwoju firmy nieustannie ewoluował, kolejna działalnością firmy, która doskonale uzupełniała naszą pierwotną specjalizację. Działalność rozszerzyliśmy do remontów oraz działalności związane z wykończeniem mieszkań.

Rok 1999 to nieustanny rozwój i pierwsza samodzielnie wykonana inwestycja od tzw. „0”, czyli wybudowanie pierwszego domku wolnostojącego. Było to niewątpliwie duże wyzwanie dla naszej ekipy specjalistów, która w owym okresie liczyła już 3 osoby.

Kolejny przełom w firmie to lata 2010/2011. Czyli konsolidacja kilku lokalnych firm budowlanych. Dzięki skokowemu rozwojowi w chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować usługi całego spektrum budowlanki. 

Kompleksowa oferta, najwyższa jakość
Usługi budowlane szyte na miare

Zapraszamy do wspópracy z firmą remontowo – budowlaną Ampulski, która pragnie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom profesjonalnego, szybkiego i rzetelnego przeprowadzenia prac budowlano-remontowych.

Nasze atrybuty

  • pomagamy w otrzymaniu pozwoleń budowlanych wspópracując z biurem projektowym, rzeczoznawcą budowlanym i lokalnymi urzędami,
  • nasz personel posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, opracowujemy kosztorysy budowlane zgodnie z KNR,
  • mamy doświadczenie  jako generalny wykonawca nieruchomości powywej 1500 m2 a także w niewielkich remontach pomieszczeń, 
  • posiadamy bogate zaplecze budowlane, maszynowe i logistyczne
  • działamy legalnie, wystawiamy faktury i dajemy gwarancję na wykonywane usługi.

Współpracujemy z:

Opinie o naszej firmie

Współpraca z Firmą Ampulski to czysta przyjemność. Mieliśmy okazję współpracować w zakresie budowy biurowcaw bardzo trudnych warunkach miejskich. Na wielką pochwałę zasługuje perfekcyjna logistyka. 

Marcin Janik

Usługi związane w wykończeniem budynku mieszkalnego przeprowadzone przez firmę zostały wszybkim tępie. Podczas odbioru obiektu nasz kierownik budowy nie stwierdził żadnych uchybień czy niedoróbek.

Zofia Tyrbuc

Nasza wsópraca polegała na wykonaniu przewiertów pod bardzo ruchliwą alterią. Wszelkie prace, od projektu przewiertu po jego wykonanie przebiegło bezproblemowo. Szerdecznie polecam!

Marta Lewko

Wspólpracujemy z firmą Ampulski w zakresie wypożyczeń sprzętów budowlanych. Współpraca przebiega bezproblemowo od wielu lat. 

Marian Kaczyński

10 + 11 =

Adres

Zagórna 158b

00-441 Warszawa

Telefon

(48) 606 208 780

Email

info@ampulski.pl